Wysyłka w 24h 30 dni na zwrot towaruFacebook Instagram

PL | EUR PL | EN | DE

Partnerzy papryczek
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

 • 10

Produkty dnia
Pejcz i piórko – jak wykorzystać je w seksie?
Pejcz i piórko – jak wykorzystać je w seksie?

Pejcz i piórko – jak wykorzystać je w seksie?

Życie erotyczne, szczególnie w stałej relacji potrafi dynamicznie się zmieniać. Wystarczy do tego odrobina chęci i szczera komunikacja. Dzięki temu każda ze stron może otworzyć się na wiele erotycznych praktyk, o których do tej pory tylko myślała. Rozpoczęcie rozmowy o potrzebach seksualnych to także pierwszy krok do poznania własnej seksualności. W dzisiejszej rzeczywistości, gdzie wszędzie otrzymujemy bodźce erotyczne, może być nam trudno usłyszeć to, czego my tak właściwie chcemy.

Mając odpowiedniego partnera lub partnerkę, możemy wspólnie zastanowić się nad nowymi elementami w sypialni. Może to być zaplanowanie konkretnego scenariusza z odegraniem roli, zmiana doskonale znanych już pozycji lub przemyślany zakup akcesoriów erotycznych, które potrafią wprowadzić w seksie dużo pozytywnych elementów. Sama rozmowa na ten temat sprawi, że między partnerami pojawi się namiętność, za którą być może niektórzy tęsknili.

Pejcz i piórko – co z tym właściwie zrobić?

W naszym sklepie internetowym dwiepapryczki.pl tworzymy ofertę różnorodnych dodatków do sypialni. Wiemy, jak odmienne potrafią być fantazje erotyczne, dlatego dobierając nasze produkty, staramy się zapewniać jak największy wybór. Nasi klienci to nie tylko prawdziwi miłośnicy praktyk BDSM, ale także ludzie, którzy od czasu do czasu lubią spróbować czegoś nowego.

Wzięcie piórka lub pejcza w dłoń może stworzyć w głowie wiele wątpliwości i pytań, które sprawiają, że nie wiemy, jak się zachować. Akcesoria te nie są wcale tak skomplikowane i nie trzeba się ich obawiać. Mają służyć jako dodatek podczas gry wstępnej lub w trakcie stosunku, dlatego pozwólmy sobie na odrobinę wyobraźni, a w trakcie z pewnością wszystko wyjdzie naturalnie.

Co wybrać – piórko czy pejcz?

Dodaliśmy do oferty piórka oraz pejcze, które mają całkowicie odmienne przeznaczenie. Dzięki temu każdy może wybrać to, na co ma ochotę. Z doświadczenia wiemy, że piórko to najlepszy pomysł dla tych, którzy odkrywają w sobie pragnienie silniejszych doświadczeń. Dostępne PIÓRKO – SPORTSHEETS MIDNIGHT JEWELED CHAIN TICKLER pozwala na delikatne rozpoczęcie zabawy od wodzenia po ciele partnera lub partnerki. Podwójne zastosowanie tego produktu przejawia się w tym, że w razie potrzeby można wykorzystać go jako mały, ale skuteczny pejcz, który za planowanym uderzeniem przyniesie oczekiwane uczucie pieczenia i bólu.

Z kolej dostępny u nas pejcz - S&M – MAŁY, GUMOWY BICZ, wykonany z lateksowej gumy, sprawdzi się u osób doświadczonych w praktykach BDSM. Narzędzie zostało ręcznie wykonane, dzięki czemu zapewniona jest jego wytrzymałość podczas zabawy. Nasi klienci chętnie sięgają po tę propozycję, ponieważ pozwala ona odegrać prawdziwy scenariusz z udziałem postaci dominującej i uległej.

Akcesoria można stosować także równolegle – zaczynając od delikatnego pobudzania zmysłów partnera lub partnerki za pomocą delikatnych dotknięć piórkiem w najbardziej wrażliwych strefach. Później można skorzystać z ostrzejszych praktyk, zadając partnerowi lub partnerce odrobinę bólu, który ma pokazać siłę oraz dominację.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dwiepapryczki.pl, gdzie przygotowaliśmy dla naszych klientów ciekawe propozycje. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, dzięki czemu każdy otrzymuje akcesoria, które doskonale spełnią swoją rolę w trakcie seksualnej rozgrywki. Być może pierwszy krok w tym kierunki pozwoli na odkrycie niespodziewanych do tej pory pokładów erotycznej namiętności i pasji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl