Wysyłka w 24h 30 dni na zwrot towaruFacebook Instagram

PL | EUR PL | EN | DE

Pompki waginalne – czym są i czy warto się na nie zdecydować?
Pompki waginalne – czym są i czy warto się na nie zdecydować?

Takie zabawki erotyczne, jak wibratory czy masturbatory, są dość powszechnie używane, dlatego też często się o nich mówi. Inaczej jest w przypadku tak niestandardowych gadżetów, jak pompki waginalne, o których działaniu warto się co nieco dowiedzieć.

 

Pompka waginalna – jak działa?

Na rynku dostępne są mniejsze, jak i większe pompki waginalne. Te pierwsze obejmują całość wulwy, a te drugie tylko łechtaczkę. Podczas pompowania miejsc erogennych dochodzi do zwiększenia napływu krwi do genitaliów, które dzięki temu stają się bardziej wrażliwe na dotyk. Przed użyciem pompki waginalnej, warto najpierw pozbyć się owłosienia, ponieważ mogą one przeszkadzać w zassaniu wybranych części ciała.

 

Dlaczego warto zakupić pompkę waginalną? 

Używając pompki waginalnej wzmocnisz podniecenie seksualne. Powiększone narządy będą bardzo uwrażliwione przynajmniej przez kilka minut. Sprawi to, że seks w pojedynkę lub dwójkę dostarczy Ci jeszcze więcej przyjemności.

Jeśli jeszcze nie używałaś pompki waginalnej, to musisz wiedzieć, że generuje ona bardzo intensywne odczucia. Proces zasysania jest dość mocny, ale już po chwili odczujesz przyjemne pulsowanie. Powiększone narządy pozwalają wielu kobietom dochodzić szybciej i mocniej. Dodatkowo możliwe jest większe czerpanie satysfakcji z seksu.

 

Czy pompki waginalne są bezpieczne?

Decydując się na zakup pompki waginalnej, zawsze wybieraj te z bezpiecznego materiału np. silikonu medycznego. Dodatkowo warto wiedzieć, że nie możesz stosować jej zbyt długo. Podczas pierwszego razu 2 minuty będą wystarczające. W późniejszym czasie możesz trochę wydłużyć czas. W momencie, gdy odczujesz dyskomfort, zaprzestań zasysania. Nie warto od samego początku wystawiać delikatnych części ciała na jakikolwiek ból. Łechtaczka, jak i reszta ciała muszą być stopniowo przygotowywane do zwiększenia czasu zasysania. Czasem przydaje się lubrykant, aby zwiększyć poczucie komforty podczas zabawy z pompką waginalną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl