Wysyłka w 24h 30 dni na zwrot towaruFacebook Instagram

PL | EUR PL | EN | DE

Spanking – czym jest i jakie akcesoria erotyczne są do niego potrzebne?
Spanking – czym jest i jakie akcesoria erotyczne są do niego potrzebne?

Choć niewiele osób słyszało o czymś takim jak spanking, to jednak nie jest to niepopularna praktyka seksualna. Najszybciej można ją sobie skojarzyć z klapsami, co jest dość powszechne m.in. podczas zabaw BDSM. Choć seks tego typu może kojarzyć się głównie z karami za nieposłuszeństwo, to jednak spanking może służyć także jako nagroda. Spanking to także test wytrzymałościowy i próbowanie przekraczania granic drugiej osoby.

 

Zabawki erotyczne a spanking

Klapsy można zadawać ręką, to oczywiste i wiele osób posuwa się właśnie do tego. Jednak jeśli chcecie urozmaicić swoją zabawę, wykorzystajcie do tego specjalne atrybuty m.in. packi różnego rodzaju. W sklepie erotycznym dwiepapryczki.pl znajdziecie m.in.:

  • Packi typu hard – zaprojektowanie z naturalnej bydlęcej skóry, o dość dużej powierzchni. Dedykowane są dla osób, które miały już styczność z tego typu akcesoriami.
  • Packi typu soft – wykonane z tego samego materiału, ale o mniejszej powierzchni. Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają pozwalać tego typu doznania, bądź po prostu są wrażliwsze.
  • Duży pejcz – może być wykonany z prawdziwej lub sztucznej skóry, a także z bambusa.
  • Mały pejcz – wykonany z tych samych materiałów co duży pejcz. Te gadżetu erotyczne dają dużą dawkę doznań, ponieważ ich uderzenie nie rozbija się w jednym miejscu, ale w kilku na raz.
  • Szpicruty – dają inne doznania niż pejcze lub packi, ponieważ są długie i precyzyjne. Dostępne są w różnym wykonaniu – m.in. ze skóry lub silikonu.

 

O czym pamiętać podczas spankingu?

Spanking to zabawa w BDSM, dlatego należy pamiętać o tym, że ważne są hasła bezpieczeństwa, które wyznaczają granice. Dodatkowo trzeba uważać, jakie miejsca są uderzane, aby nikomu nie zrobić krzywdy. Na sam początek najlepiej wybrać pośladki czy tył ud. Z innymi miejscami należy uważać, m.in. piersiami czy stopami.

Jeśli chcesz skorzystać z wysokiej jakości zabawek erotycznych do spankingu, koniecznie zajrzyj do sklepu dwiepapryczki.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl